RADA OSIEDLA POLANOWICE POŚWIĘTNE LIGOTA
Polanowice

Rada Osiedla Polanowice, Poświętne, Ligota wita

Rada Osiedla Polanowice – Poświętne – Ligota 2013-2017 wita  na nowej stronie internetowej naszego osiedla.

Pozdrawiamy Rada Osiedla

 

Mile widziane będą  Osoby pragnące wspierać działalność nowo otwartego Klubu Seniora, działającego pod w/w adresem.

Informacji udziela p. Emilia Stącepod nr661 510 457 w godz. 18.00-20.00.

 

 SONY DSC

W sobotę 7 września 2013 r. 0dbył się rajd rowerowy zorganizowany przez Radę Osiedla Polanowice – Poświętne – Ligota we Wrocławiu. Miłośnicy jazdy na rowerze wyruszyli spod siedziby rady osiedla w trasę rajdu, która przebiegała przez kilka miejscowości graniczących z Wrocławiem: Psary, Kryniczno, Ligotę Piękną, Wisznię Małą, Wysoki Kościół, Będków do Trzebnicy.

Rajd cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników oraz mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy z zaciekawieniem na twarzy obserwowali zmagania cyklistów. Pomimo, że długość trasy liczyła około 30 km ( w jedną stroną ), nie zabrakło najmłodszych uczestników rajdu.  Oprócz przejazdu zaplanowaną trasą przez piękną okolicę, uczestnikom zaproponowano zwiedzanie Sanktuarium św. Jadwigi oraz wejście na Górę Kalwarii i przejście drogi krzyżowej. Na koniec na zmęczonych wycieczkowiczów czekał ciepły posiłek oraz deser.

Wszystkim uczestnikom rajdu serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo. Rajd rowerowy został sfinansowany ze środków Rady Osiedla oraz Centrum Informacji Rozwoju Społecznego we Wrocławiu.

Leave a Reply